Registrujte se a získejte zajímavé slevy pro věrné zákazníky!

Kamenný obchod

   

 

Vivobarefoot Concept Store Hradec Králové

Vivobarefoot Concept Store Hradec Králové je ve východních Čechách jediným autorizovaným obchodem, který nabízí značkovou barefoot obuv VIVOBAREFOOT. V široké nabídce najdete boty pro každou příležitost a terén. Městská džungle, silnice, divoká příroda, lesní stezky, voda, kurt, hřiště, fitness. Originální anglický design, maximální pohodlí a funkčnost pro silné a zdravé nohy.


 

 

 

Provedeme vás prvními kroky

Jsme tým lidí, kteří si život v klasických botách už neumí představit. Pomůžeme vám vybrat nejvhodnější obuv pro vaše účely, provedeme vás prvními kroky a poradíme vám, jak se dopracovat ke zdravým, silným a dobře fungujícím nohám. Nákup u nás je zážitkem a my vám rádi prozradíme, proč je „bosý“ pohyb naší vášní.

Kde nás najdete?

Náš obchod je na třídě Edvarda Beneše, v těsné blízkosti supermarketu Albert, Polikliniky III. Jedná se o lokalitu dobře dostupnou autem i MHD. Parkování je zde zdarma a bez problémů. Pokud využijete MHD, zvolte autobusové linky 9, 25 nebo 27 a vystupte na zastávce Masarykova, která je cca 100 m od našeho obchodu.

5c656b46bde4d   5c656b821e5bc   5c656bb937b7c   5c656bd30d3e9   5c656c0a5439a