Kolekce

   

 

Aktuální kolekce bot VIVOBAREFOOT

Značka VIVOBAREFOOT nabízí široký sortiment barefoot obuvi pro muže, ženy i děti. Tvar boty respektuje přirozenou anatomii a biomechaniku nohy, 3 mm tenká flexibilní podrážka umožňuje dokonalý kontakt chodidla se zemí a maximální senzorickou zpětnou vazbu. Podrážka bez podpadku nezasahuje do přirozené osy těla a podporuje tak jeho správné držení. Modely jsou určeny pro nejrůznější využití - lifestyle, běh, fitness, turistika, golf.

 

 

 

Historie VIVOBAREFOOT

Britská značka VIVOBAREFOOT se stala průkopníkem bosé obuvi v roce 2004. O čtyři roky později byla patentována oděruvzdorná podrážka s ochranou proti propíchnutí a popularita značky začala stoupat. V současné době se k "bosé" chůzi vrátilo na tisíce lidí po celém světě, protože jim klasická obuv nevyhovuje, a tak dopřávají svým nohám nejvyšší komfort.


Proč VIVOBAREFOOT?

Značka VIVOBAREFOOT představuje spojení prastaré moudrosti a moderní technologie. Díky vývoji a inovacím ve spolupráci s odborníky na lidský pohyb dají boty VIVOBAREFOOT vašim chodidlům potřebnou svobodu a volnost. Výrobce navíc klade důraz na minimální zatížení životního prostředí, využívá ekologické postupy a recyklovatelné materiály.

 

1 2 3 4 5
6 7 8 9 10
11 12 13 14 15
16        
 

 

Celou kolekci bot VIVOBAREFOOT si můžete prohlédnout a objednat ZDE.