Nabídka práce

V současné době nabízíme pracovní pozice:

OBSLUHA PRODEJNY A ESHOPU

Popis pozice:
- práce v ekonomickém systému Pohoda
- administrace při zpracování objednávek, vratek a výměn zboží
- komunikace se zákazníky, partnery a dodavateli

Požadujeme:
- znalost práce na PC
- znalost ČJ
- učenlivost
- samostatnost
- pozitivní přístup a nadhled
- po zaškolení vynikající znalost produktů
- zapálení pro barefoot a značku VIVOBAREFOOT

Výhoda:
- zkušenosti s prací v systému Pohoda
- smysl pro humor
- pozitivní povaha
- sportovec tělem i duší

Nabízíme:
Práci pro mezinárodní značku, která je inovátorem ve světě obuvi.
Různorodou práci, která má smysl.

Místo výkonu práce: tř. Edvarda Beneše 1797/1b, Hradec Králové

Druh práce: Dohoda o provedení práce

Pracovní vytížení: Jedná se o 2-3 dny v týdnu a 2 sobotní dopoledne v měsíci. Vše na domluvě.

Nástup možný ihned.

V případě, že Vás pracovní nabídka zaujala, kontaktujte nás na e-mail info@zijnaboso.cz, nebo volejte +420 605 467 684.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení