Nechte se odměnit za váš nákup. Věrní zákazníci jsou pro nás to nejcennější, a proto odměňujeme registrované zákazníky, kteří se k nám vracejí.

Nabídka práce

V současné době nabízíme pracovní pozice:

OBSLUHA PRODEJNY A ESHOPU

Popis pozice:
- práce v ekonomickém systému Pohoda
- administrace při zpracování objednávek, vratek a výměn zboží
- komunikace se zákazníky, partnery a dodavateli

Požadujeme:
- znalost práce na PC
- znalost ČJ
- učenlivost
- samostatnost
- pozitivní přístup a nadhled
- po zaškolení vynikající znalost produktů
- zapálení pro barefoot a značku VIVOBAREFOOT

Výhoda:
- zkušenosti s prací v systému Pohoda
- smysl pro humor
- pozitivní povaha
- sportovec tělem i duší

Nabízíme:
Práci pro mezinárodní značku, která je inovátorem ve světě obuvi.
Různorodou práci, která má smysl.

Místo výkonu práce: tř. Edvarda Beneše 1797/1b, Hradec Králové

Druh práce: Dohoda o provedení práce

Pracovní vytížení: Jedná se o 2-3 dny v týdnu a 2 sobotní dopoledne v měsíci. Vše na domluvě.

Nástup možný ihned.

V případě, že Vás pracovní nabídka zaujala, kontaktujte nás na e-mail info@zijnaboso.cz, nebo volejte +420 605 467 684.