Jak na vlhkost a sušení bot

CESTA K VYSOUŠENÍ PŘASKÁČOVÝCH BOT, OBUVI I RUKAVIC. TO JSOU BOOT BANANAS WINTER SPORTS!
Vlhkost pohlcující deodoranty.
Superabsorpční banány z látky plněné oxidem křemičitým: technologie rychlého sušení bez potřeby tepla nebo elektřiny! Ideální na lyžařské boty, skialpové boty, veškeré obuvi, rukavic nebo jiného mokrého vybavení.

Vlastnosti a výhody
Speciálně navrženo tak, aby absorbovaly vlhkost z mokré obuvi a vybavení.
Obuv vysuší již za 4-6 hodin.
Absorbují až 40 % jejich hmotnosti.
Vysoušením bot bez působení tepla eliminuje riziko poškození obuvi.
Pomáhají předcházet zápachu.
Poutka umožňují jednoduché zavěšení při využití (např.: sušení rukavic), ale hlavně
slouží pro snadné usušení.
Vzduchotěsné balení je pouze pro skladování plně vysušených banánů.

RYCHLÉ SUŠENÍ

Instrukce
U mokrých lyžáků nebo bot jednoduše vložte absorbéry "Winter Sports" dovnitř a zatlačte je ke špičkám obuvi. Poté s nimi lehce zatřeste, aby se kuličky oxidu křemičitého rovnoměrně rozprostřely a nechte působit. Jestliže obuv není promočená, může uschnout již za 4-6 hodin!
Pokud je vaše obuv pod tíhou živlů a je extrémně vlhká, použijte pro účinné vysušení následující techniku:
Vytáhněte vnitřní botičky ze skeletu a vyjměte z nich vložky. Následně se pokuste nasat přebytečnou vlhkost novinami, ručníkem nebo houbou, a teprve teď vložíme plně suché zregenerované absorbéry "Winter Sports", které ponecháne pusobit přes noc.
Poutko není skvělé pouze pro obuv, umožňuje vám zavěsit absorbéry do vlhkých rukavic a bund, dokonce je skvělé pro použití s ​​vybavením pro vodní sporty pro urychlení sušení neoprenů a suchých obleků.

blobid0-1blobid1blobid2

K ZAKOUPENÍ ZDE NA NAŠEM ESHOPU


Péče o banány WINTER SPORTS
Absorbéry vlhkosti Boot Bananas Winter Sports lze snadno částečně regenerovat sušením na slunci, na radiátoru nebo v troubě po dobu 1 – 2 hodin při teplotě maximálně 110ºC (230ºF). Jakmile vyschnou a vychladnou, vložte je zpět do obalu a znovu uzavřete, aby byly připraveny k akci, až je budete příště potřebovat.
Použijte metodu trouby k plné regeneraci a pro optimální výkon regenerujte pravidelně. Postupem času dojde ke změně barvy, což ukazuje, kolik vlhkosti vaše banány nasáknou. To neovlivní výkon sušení. Při použití s ​​trailovými běžeckými botami existuje riziko, že se vám banány samy zabahní. Pokud k tomu dojde, odstraňte přebytečné bahno vlhkým hadříkem, ale neponořujte do vody! Při ponoření se částice oxidu křemičitého rozbijí a absorbéry vlhkosti pro zimní sporty přestanou efektivně fungovat.

mceclip0

Varování
Tento produkt je určen pouze pro funkční použití a nejedná se o hračku.
Nevhodné pro děti do 3 let. Nejedlé.
V případě náhodného požití částic oxidu křemičitého vyhledejte lékařskou pomoc.
Při vyjímání z trouby buďte opatrní. Nikdy nenechávejte horkou troubu bez dozoru.
Uschovejte si informace pro budoucí použití.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení