Nechte se odměnit za váš nákup. Věrní zákazníci jsou pro nás to nejcennější, a proto odměňujeme registrované zákazníky, kteří se k nám vracejí.

Pedag SNEAKER FRESH: DEODORANT DO BOT

Kód: 488
Neohodnoceno
Značka: Pedag
269 Kč 222 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Deodorant do bot s extra silným pohlcovačem pachu je ideální pro sportovní a volnočasovou obuv, lyžařské, jezdecké a zimní boty a je vhodný pro všechny materiály, jako je useň, syntetika, textil a nylon.

Detailní informace

Průvodce výběru velikostí

Detailní popis produktu

Sneaker Fresh

Ať už je léto nebo zima: při běhu se nezahřívá jen naše tělo, ale velkému náporu jsou vystaveny i boty. Vnitřní materiál obuvi pohlcuje pot, který se na nohou tvoří během tréninku, což může časem vést ke vzniku nepříjemného zápachu.

Deodorant do bot pedag Sneaker Fresh s nepříjemným zápachem ve sportovní obuvi skoncuje. Výkonný sprej s rozprašovacím mechanismem fungujícím v obrácené poloze má dlouhodobý účinek a dopřává znatelnou svěžest po dobu 48 hodin. Díky dvěma rozprašovacím tryskám je deodorant do bot velmi účinný a úsporný: rozprašuje se do zadní i přední části boty současně. Použití je přitom velmi jednoduché: stačí uvolnit uzávěr, vložte ho horní částí směřující dolů do sportovní boty a stisknout. Stačí jen jedno stlačení spreje.

Deodorant do bot s extra silným pohlcovačem pachu je ideální pro sportovní a volnočasovou obuv, lyžařské, jezdecké a zimní boty a je vhodný pro všechny materiály, jako je useň, syntetika, textil a nylon.

Nebezpečí: Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Obsahuje 4-(4-hydroxy-4-methylpentyl)cyklohex-3-en-1-karbaldehyd, isoeugenol. Může vyvolat alergickou reakci. Bez dostatečného větrání je možný vznik explozivních směsí.

Doplňkové parametry

Kategorie: PÉČE O OBUV
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: