Tým

V prodejně na vás čeká tým složený z nadšenců pro barefoot. Pojďte se podívat blíž na příběhy těch, kteří bosému obutí propadli tělem i duší a myšlenku přirozené chůze šíří dál do světa.

 

Šárka Bímová

Šárka dokončuje magisterské studium grafiky a je to cestovatelka tělem i duší. Miluje běh, chůzi na slackline a pohyb na čerstvém vzduchu. Filozofie Vivobarefoot pro ni znamená krok k přírodě a přirozenosti lidského těla. Ráda vám odpoví na vše, co vás na tomto tématu zajímá a trpělivě poradí s výběrem bot pro vás. A které jsou její oblíbené ? Přijďte se jí zeptat sami!

Libuška Hubálková

Libuška je nejzkušenějším členem naší posádky. Ve volném čase běhá, jezdí na kole, toulá se s batohem na zádech a spí pod hvězdami. Zajímá jí vše co souvisí se zdravím, ráda dělá věci, které dávají smysl, mohou jí něco naučit a posunout v životě dál. Proto se s námi a nadšením jí vlastním pustila do šíření myšlenky bosého obutí.

 
 

Katarína Valová

Katarína studuje farmaceutickou fakultu, aktivně se věnuje volejbalu a cvičí jógu. Jejím snem je procestovat Asii, poznat principy východní medicíny a dál se jim věnovat. V budoucnu by ráda otevřela vlastní zelenou lékárnu. A čím ji zaujalo Vivobarefoot ? Je pro ní dalším dílkem v pestré a záhadné mozaice zvané lidské zdraví.

Mgr. Pavla Pročková

Pavla vystudovala fyzioterapii a rekreologii na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého. Před třemi lety jí náhodné zakoupení bot Vivobarefoot přivedlo k bosému pohybu a barefoot obouvání. Začala se těmito tématy intenzivně zabývat. Nadšení vedlo v říjnu 2014 k otevření Vivobarefoot Concept Store v Hradci Králové. Více ...