Vivobarefoot Concept Store Hradec Králové

Vivobarefoot Concept Store Hradec Králové je ve východních Čechách jediným autorizovaným obchodem, který nabízí značkovou barefoot obuv VIVOBAREFOOT. V široké nabídce najdete boty pro každou příležitost a terén. Městská džungle, silnice, divoká příroda, lesní stezky, voda, kurt, hřiště, fitness. Originální anglický design, maximální pohodlí a funkčnost pro silné a zdravé nohy.

 

Provedeme vás prvními kroky

Jsme tým lidí, kteří si život v klasických botách už neumí představit. Pomůžeme vám vybrat nejvhodnější obuv pro vaše účely, provedeme vás prvními kroky a poradíme vám, jak se dopracovat ke zdravým, silným a dobře fungujícím nohám. Nákup u nás je zážitkem a my vám rádi prozradíme, proč je „bosý“ pohyb naší vášní.

Kde nás najdete?

Náš obchod je na třídě Edvarda Beneše, v těsné blízkosti supermarketu Albert, Polikliniky III. Jedná se o lokalitu dobře dostupnou autem i MHD. Parkování je zde zdarma a bez problémů. Pokud využijete MHD, zvolte autobusové linky 9, 25 nebo 27 a vystupte na zastávce Masarykova, která je cca 100 m od našeho obchodu.