Kategorie

Bosé příběhy

Živá zkušenost vydá za desítky teorií na papíře. A v bosém pohybu to platí vrchovatě! Rádi bychom vám přinášeli zážitky lidí, kteří si bosou chůzi a barefoot boty zamilovali a určitým způsobem jim změnily život. Jste jedním z nich? Žijete naboso? Ozvěte se nám, chceme váš příběh slyšet a poslat ho dál!

13
13.9.2019

David Snopko je závodník a kamarád závodící za team Shybuj.cz, kterého podporujeme v jeho sportování i my. Do jeho závodního zaměření patří také nyní velmi populármí závody Obstacle Course Racing (dále jen OCR“). Pokud nevíte co jsou závody OCR, tak je to ten typ překážkových závodů kdy v cíli budete špinaví, mokří, vyčerpaní, ale šťastní. Oheň, bahno, ledová voda, bolest, vyčerpání, to je jen zlomek toho, s čím se musí účastníci extrémních překážkových závodů na trati vyrovnat.

A nyní už pár slov přímo od Davida.            

6
6.4.2016

Tereza Křikavová je reflexní terapeutka, která se ve své praxi setkává s chodidly „bosonožců“ i chodidly uzavřenými v běžné obuvi. Jaký v nich vidí rozdíl? A má podle ní bosá chůze smysl?

18
18.2.2016

Martina Bartošová je inspirativní žena mnoha tváří a zájmů. Pro mě byla tou úplně první osobou, u níž jsem před lety zaznamenala, že chodí bosa. Pořád a všude. Tenkrát ještě nebylo v ČR po barefoot vlně ani památky, takže bosí lidé byli všeobecně považováni za exoty nebo hipíky. 

17
17.12.2015
1
Kategorie blogu