Kategorie

Připravte si nohy – začínáme!

19.5.2015

Je to již 8 měsíců, kdy VIVOBAREFOOT Concept Store Hradec Králové otevřel dveře prvním zákazníkům a příznivcům bosého pohybu. Východočeský kraj se tehdy konečně dočkal svého autorizovaného obchodu. A co to znamená? 

Co u nás najdete?

VIVOBAREFOOT je značkou barefoot = bosé obuvi. Díky své konstrukci simuluje chůzi naboso, a tím umožňuje zdravou a přirozenou funkci nohou. Zároveň poskytuje dobrou ochranu chodidla před možným poraněním. V našem obchodě najdete širokou nabídku bot do města, přírody, fitness, pro běhání na silnici i v terénu.

A nejen to. Naším přáním je vytvořit živý prostor pro setkávání všech, kteří se aktivně zajímají o to, jak funguje jejich tělo a co pro něj mohou udělat.

Informace o zdravé funkci nohou a prospěšnosti barefoot obuvi se snažíme přenést přes hranice komunit běžců a bosonohých nadšenců a dostat je mezi širokou veřejnost. S tímto záměrem chystáme do budoucna přednášky, workshopy, poradnu a pravidelné lekce cvičení zaměřené na zdraví (nejen) nohou.

Rady, zkušenosti, novinky...

Virtuálně vám budeme na našem novém webu přinášet články, recenze a postřehy na téma tělo, zdraví, přirozený pohyb a barefoot. Sledujte naši stránku na Facebooku a zapojte se do celého dění i vy! Budeme rádi, když díky vašim dotazům a zkušenostem vznikne otevřená a pestrá diskuze.

Jednou z našich vizí je oslovení odborníků z řad lékařů, fyzioterapeutů, trenérů a dalších profesí, které se zabývají zdravím pohybového aparátu. Rádi bychom vytvořili síť specialistů, kteří znají specifika bosého pohybu a barefoot obuvi a svým klientům je budou schopni doporučit v rámci jejich pohybové léčby. To je cesta k tomu, aby benefity bosé obuvi mohli využít i lidé se specifickými potřebami a zdravotními problémy.

My sami se budeme dále vzdělávat, abychom byli kvalitními rádci našim zákazníkům a rovnocennými partnery odborníkům v oblasti zdraví pohybového aparátu.

Přijďte svá chodidla přesvědčit

S celou naší posádkou se na vás těšíme na adrese VIVOBAREFOOT Concept Store HK, třída Edvarda Beneše 1797, Hradec Králové. Přijďte se podívat, vyzkoušet kolekci bot VIVOBAREFOOT PODZIM-ZIMA 2015 a sami se na vlastní chodidla přesvědčit, že „naboso“ je to nejlepší !

Kategorie blogu