Kategorie

O nás

19.5.2015

Mé jméno je Pavla Pročková, narozena ve znamení ryb, vzděláním fyzioterapeutka a rekreoložka. Miluji svoji rodinu, přátele, pohyb, přírodu, ticho, dobré jídlo a pití. Baví mě pátrat v tajemných oblastech zdraví těla i duše...

Co mě zaujme, to už ze svého života nepustím a šířím neúnavně dále. Několik let poté, co jsem zakoupila první pár bot Vivobarefoot, je mi ctí spojit s touto značkou své jméno i na poli profesním. 

Jak to začalo

Když se nám narodil syn Matouš, stala se ze dne na den mým povoláním chůze s kočárem. Královéhradecké lesy skýtají pro tuto činnost ideální prostředí a já trávila své dny pochodujíc lesními stezkami. S příchodem letního počasí jsem se začala poohlížet po lehčí obuvi, která by vystřídala moje trekkingové boty. Žabky byly na několikamílové pochody nepohodlné, městské baleríny zvládly štěrk a kořeny přesně týden, než se odebraly do věčných lovišť.

Moje zadání ohledně požadovaných bot bylo jasné: elegantní městské boty s vlastnostmi, pohodlím a výdrží bot terénních. Při pátrání v obchodech kamenných i internetových jsem propadla deziluzi. Tak tyhle boty leda v říši divů. Poslední pokus a do googlu heslo: baleríny do terénu. Mezi nabídnutými odkazy vidím...Vivobarefoot...neznám, tak se ukažte boty. Otevřu, nevypadá to špatně a....heuréka, tak přece existují! Už není cesty zpět, poprvé v životě jsem zamilovaná do bot, musím je mít. Putovaly do e-košíku a s nimi rovnou jedny Gobi Brown velikosti 44 pro mého muže. Taky nemohl jinak.

Když zásilka dorazila a já se tenkrát v nových Daisy Black poprvé prošla, věděla jsem, že to je ONO. A že to určitě nebudou jediné boty této značky v mém botníku. To, že bosému tématu propadnu a za nějakou dobu přijde myšlenka založit Vivobarefoot Concept Store jsem tenkrát ještě netušila. Ale to už je zase jiný příběh.

Zůstaňte naladěni, budeme pokračovat !

Kategorie blogu